Infolinia 737 323 285
Łatwe cięcie płytek pod kątem 45 stopni
Łatwe cięcie płytek pod kątem 45 stopni

Niewątpliwie jednym z najbardziej wymagających prac w trakcie układania płytek jest ich cięcie a szczególnie fazowanie, czyli przycinanie krawędzi pod kątem 45 stopni. Jest to niezbędny zabieg by móc ułożyć płytki w narożnikach. Z pomocą przychodzi nam jednak osprzęt firmy Distar oraz Mechanic, który pozwoli na łatwe oraz dokładne cięcie przy pomocy samej szilfierki kątowej. 

Przystawka do szlifierek kątowych Mechanic pozwala zachować wysoką precyzję cięcia, dzięki precyzyjnym plastikowym śrubom regulującym. Dodatkowo przystawka posiada skalę, dzięki czemu można dopasować stopień fazowania do własnych potrzeb. Nie musimy się martwić o powtarzalność cięć, ponieważ Mechanic slider V2 posiada system regulowania szczelin co zwiększy również wydajność pracy bez zbędnego długotrwałego dopasowywania. Na szybkość pracy wpływa również fakt, że przystawka Mechanic przystosowana została do bardzo sprawnego oraz łatwego montażu na szlifierkach kątowych. Może współpracować zarówno z szlifierkami o średnicy tarczy 125mm jak i 115mm. 

Przystawka Mechanic Slider V2

 

Idealnym dopełnieniem zestawu będzie tarcza Distar edge dry 125mm, która stworzona jest do cięcia pod kątem 45 stopni. Dzięki dwustronnej dużej ilości nasypu diamentowego - bo aż 25mm, tarcza bezproblemowo radzi sobie z twardym gresem oraz innymi wymagającymi materiałami. Innowacyjne wiązanie diamentowe ze wzorem plastra miodu powoduje, że cięcie jest czyste oraz szybkie. Tarcza pozwala również na doszlifowanie krawędzi płytki swoją wierzchnią stroną dla idealnego wykończenia. Jest to więc tarcza 2w1 - do cięcia oraz doszlifowania krawędzi. 

Tarcza Distar Edge Dry 125mm

 

Opcjonalnie polecamy doposażyć zestaw o przystawkę do odsysania Mechanic pipe 45 2.0. Pozwala ona na czystą pracę bez pyłu poprzez przyłączenie odkurzacza do przystawki Mechanic Slider. 

Przystawka do odsysu Mechanic PIPE 45 2.0

 

Z zestawem Distar, Mechanic fazowanie płytek stanie się przyjemnością a co najważniejsze sporą oszczędnością czasu i pieniędzy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl